top of page
  • תמונת הסופר/תLaGormet

בחן את עצמך: הראה לי איזה תכשיט אתה עונד ואומר לך מי אתה


https://www.lagormet.co.il/


הגברים של היום כבר מזמן לא מפחדים להשקיע בעצמם; מלתחה מושקעת, גילוח מוקפד, שעונים ותכשיטים. אנחנו בטוחים שכבר שמתם לב שהאקססוריז האלה לגמרי משפיעים על הרושם הראשוני שאתם עושים ועל הדרך שבה אנשים תופסים אתכם.

אנחנו פה כדי לספר לכם, שמעבר לעובדה שזה סקסי ומרענן, הפרטים הקטנים הם שעושים את ההבדל הגדול.

אז תראו לנו איזה גורמט אתם עונדים ונגיד לכם מה אתם משדרים לעולם (וגם מה חושבים עליכם בסתר).

LaGormet.co.il | הכבד

הכבד- כשאתה נכנס לחדר, אף אחד לא נשאר אדיש. אתה מה שרוב האנשים מכנים "המסמר של הערב" בזכות חוש ההומור והכריזמה שלך. יש לך תעוזה, חוצפה ואומץ ואתה לא חושב פעמיים לפני שאתה פותח את הפה (ולפעמים גם משלם על זה). לצד היכולת שלך לכבוש בקלות את כל מי שנקלע בדרכך, אתה לא נוטה להצטנע ואוהב לציין את ההישגים שלך, ובצדק. ככה אנחנו אוהבים אותך.

LaGormet.co.il | המדויק

המדויק- הכוח שלך טמון בשקט שלך. אתה בז לאנשים שעושים "רעש וצלצולים". אתה לא מחפש למשוך תשומת לב באופן ישיר ומוחצן, אלא בשקט ובאלגנטיות. אתה HARD WORKER, כזה שמאמין שתוצאות טובות מגיעות אחרי התמדה ועקביות לאורך זמן. חשוב לך להשאיר את האקסטרה טאץ' שלך ברמיזה ואתה עושה זאת בתחכום, לפעמים אפילו מבלי לשים לב. כמו שאמרו רבים וטובים לפנינו, "מים שקטים חודרים עמוק".

LaGormet.co.il | שרשרת חבל

המסובב- אף פעם לא היית כמו כולם. אתה אנין טעם, נון קונפורמיסט ויש לך את הדרך הייחודית שלך להשיג את מה שאתה רוצה בחיים. אתה לא מבזבז זמן , לא מחפש לרצות את הסובבים אותך ולעולם לא נמצא אותך מבלה במקומות הכי חמים בעיר. יש לך ערמות של קסם אישי, דווקא בגלל שאתה מביא אותו מהחצר האחורית. אומנם רבים יגדירו את האישיות שלך כטעם נרכש, אבל בינינו? אנחנו יודעים שאתה מת על זה.

LaGormet.co.il | הציד - פיגארו

הצייד- אתה מציב לעצמך מטרה, משיג אותה ועובר ליעד הבא. אתה מונע מריגושים, אלגנטי, שרמנטי ומחושב. אתה יודע להיות רומנטיקן חסר תקנה, להביא לבחורה שלך פרחים כדרך קבע ולשיר סרנדות מתחת לחלון אם צריך אבל ברגע שהפנטזיה הופכת למציאות, קשה שלך להישאר בה לאורך זמן. אתה זה שכל הגברים מקנאים בו וזה שכל הנשים רוצות. פייר? ניצחת.

LaGormet.co.il | הקלאבר

הקלאבר- אתה איש של אנשים, כזה שאין מסיבה בלעדיו ושכל בילוי איתו הופך למסיבה. כל פוסט שאתה מעלה זוכה לאלפי לייקים, אתה איש של קומבינות, קשרים ויחסי ציבור ומה שהכי יפה בכל העניין הוא שאתה עושה את כל זה מבלי להניד עפעף. חדי העין יבחינו שמתחת למעטה הקופצני והשמח הזה קיימת אצלך גם לא מעט רגישות וזה מה שהופך אותך לאותנטי, אמיתי ולא מתאמץ. נראה שזה עובד לך.

LaGormet.co.il | הקשוח

הקשוח- אתה לא מפחד מאף אחד ושום דבר לא מאיים עלייך. גם בימים שהחיים נראים כמו שדה קרב, אתה תמיד יוצא המנצח. אתה אדם יצרי מאד עם הרבה שקט פנימי, כוח רצון, נחישות ועוצמה. אתה יודע מה אתה רוצה ואתה לא מהסס לעשות כל מה שצריך כדי להשיג את זה. אתה כזה שאוהב את הוויסקי שלו נקי, את האופנוע שלו מהיר ואת הכיס שלו מלא. אי אפשר להאשים אותך.

LaGormet.co.il | הפלספן

הפלספן- אתה איש של מילים. אתה יודע לקרוא בין השורות, סקרן ויצירתי. יש לך ידע עצום ומה שהכי מדהים את הסובבים שלך הוא שבכל יום אתה ממשיך ללמוד דברים חדשים. יש לך ראש פתוח ואתה מת על הרפתקאות. הפורטה שלך והדבר שהכי מדליק אצלך הוא האינטלקט שלך, לראיה: השיחות איתך יכולות להימשך עמוק לתוך הלילה. יש לך חלומות גדולים אבל לא תמיד יש לך כוחות להגשים אותם, בסופו של דבר לפעמים הדרך הרבה יותר חשובה מהמטרה עצמה.

LaGormet.co.il | גוד וויבס

גוד וויבס- אתה מה שנקרא Everybody's Type. אתה מתחבר בקלות לאנשים וקל לאהוב אותך. יש לך מעגל חברתי רחב אך קרוב ואתה החבר הכי טוב של כולם. זורם, אופטימי ורגוע. אנשים מתארים אותך כסלע יציב, כזה שאפשר להישען עליו גם כשיש צונאמי בחוץ. הרגליים שלך חזקות על הקרקע אבל לצד העובדה הזו, אתה קליל ונהנתן והשילוב הזה ממגנט אנשים. אי אפשר להאשים אותם.


Comments


bottom of page